Dermapen nasıl kullanılır püf noktaları

DERMAPEN NASIL KULLANILIR?

dermapen nasıl kullanılır
dermapen nasıl kullanılır

Hazırlık:

 1. Her şeyden önce iğne kartuşunu paketten çıkarın.
 2. İğne kartuşunu kalemle takın ve saat yönünün tersine döndürerek kilitleyin.
 3. Makineyi açtıktan sonra iğne uzunluğunu ayarlayın.
 4. Kartuşu çıkarmak istiyorsanız, saat yönünde çevirmeli ve yatay olarak çekmelisiniz.

Dermapen'in hızını ve derinliğini ayarlama:


 • Açma-kapama düğmesine 2 saniye basarak kalemi açabilirsiniz. Daha fazla basarak sarı LED lambasının titremesi ile gösterilen 5 hız seviyesine ulaşabilirsiniz. Kalemi kapatmak için düğmeye veya 2 saniyeye basınız, makine kapanacaktır.
 • Halkayı saat yönünde veya saatin ters yönünde çevirerek iğnenin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Saat yönünde dönerken uzunluk artacak ve saat yönünde saatin tersi yönde uzunluk azalacaktır.

,


Dermapen kullanımı için talimatlar:


 1. Cildinizi iyice temizleyin.
 2. Seçilen alanı tedavi etmek için uygun iğne uzunluğunu seçin.
 3. Cildinizi bir elinizle tutun ve kalemi sağdan sola doğru cildin üzerinde hareket ettirin ve değişken basınç uygulayarak sabit bir basınç uygulayın.
 4. Yukarıdaki prosedürü aynı cilt bölgesinde yukarı ve aşağı tekrarlayın.
 5. Aynı işlemi cilt üzerinde aynı alan üzerinde çapraz olarak tekrarlayın.


Dermapen iğne ucu - Her bir ucu kaç kez kullanabilirim?


Dermapen iğne ucu, enfeksiyonu ve çapraz kontaminasyonu önlemek için tek kullanımlık olarak ve tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. İğne uçları iğne ucu kartuşunda kaldığından, çok az kirlenme olasılığı vardır. İpuçlarını değiştirdiğinizde tüm kartuşu değiştirirsiniz, sonuç olarak hastanın güvenliği çok önemlidir.
İğne kartuşu çok ucuzdur ve bu nedenle tüm tedavi diğer tıbbi tedavilerden daha az maliyetlidir. Bu nedenle dermapen'in son zamanlarda cildi gençleştirmek ve parlatmak için ideal bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz.
Son piyasada bazı popüler patentli derma iğnesi ipuçları vardır. Bunlar güvenlik koruyucu, süper alan, güvenlik kilidi ve zerobak teknolojisidir. Tüm bu markalar gelişmiş güvenlik teknolojisini kullanıyor ve iç yapı çok düzgün.
Kaliteli dermapenlerin çoğu, uç ucunun etrafında dokuz, merkezde üç tane iğne kullanır. İğneler, kesinlikle rahatsızlık hissetmeyen ve mikron uçları birbirlerinden eşit uzaklıkta kalmayacak kadar hassas şekilde hizalanır.Bir derma kalem ne kadar güvenli ve etkilidir?


Yaşlandıkça cildinizi genç bir görünümde tutmak çok önemlidir. Dermapen, cilt problemlerinizi mikro iğneleme teknolojisi ile çözmeye geldi. Mikro iğnelerin kartuş içerisine yerleştirilmesinin yanı sıra mesafeyi titizlikle hesaplayan SURSPACE teknolojisi.
Cihazın tamamı çevre üzerinde kalan on iki iğne ve dokuz tanesi merkezde olacak şekilde yeniden tasarlandı. Uç, mikro iğneleme zamanını azaltan yüzey gerilimini en aza indirmek için taraklı kenara sahiptir.
Dahası, mikro iğneleme uçları, cihaz gövdesindeki vücut sıvılarının geri akışını kısıtlayan iki zıt deliğe sahiptir. Bu nedenle, kirlenme olasılığı tamamen geçersizdir.

BU KONULAR DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR


Dermapen sonrası kabuklanma-Dermapen öncesi sonrasıEmoticonEmoticon