Öksürüğe kesin çözüm ev yapımı öksürük şurubu

 ÖKSÜRÜĞE KESİN ÇÖZÜM


öksürüğe-kesin-çözüm
öksürüğe-kesin-çözüm

Bu ev yapımı öksürük ilacı, öksürüğü kesecek ve boğaz ağrısını yatıştırmaya yetecek kadar baharatlı, ballı elma şurubu.  Bu yıl öksürük, hapşırma veya ateş , soğuk mevsimin etkisi herkese bir yük treni gibi çarptı.  Benide öksürük yakalayınca,denemek için bu Ev Yapımı Öksürük şurubu tarifini sakladığımı hatırladım, küçük bir miktar hazırladım ve kendime bir kaşık denedim.


   Şahsen, denediğim bir mağazadan aldığım öksürük şurubundan daha lezzetli ve etkili olduğunu düşünüyorum. Sadece evdeki birkaç malzeme ile hazırladığımdan ve kolay çabayla, bu ev yapımı öksürük ilacı tezgahımda yerini aldı. Sıkışıklığımızı  ve tamamen Ortadan Kaldırmak Için ne kadar iyi çalıştığına şaşırdım . En yakın arkadaşım da denemeye istekliydi ve öksürüğü ne kadar çabuk kestiğine inanamadı. Bu yazımızda öksürüğü ne keser,kuru öksürüğe ne iyi gelir ve 
öksürüğe kesin çözüm olacak doğal öksürük şurubu tarifi vereceğiz.


  Boğazını temizledi ve gece boyunca sağlam bir şekilde uyudu. Bu ilaçtaki güçlü ürünler günlükdür: zencefil, kırmızı biber, elma sirkesi ve bal. Yine de soğuk algınlığı semptomları için güçlü bir ilaç için birlikte çalıştılarBu kış eczaneye gitmeden önce kesinlikle denemeye değer.
Ev yapımı öksürük ilacı


Hazırlık zamanı
dakika
Toplam zaman
dakika

Bu ilaç, bir öksürüğü kesmek ve boğaz ağrısını hafifletmek için başarılı güçlü baharatlı bir bal şurubu . 
Porsiyon : 6
Kalori : 3 kcal
malzemeler
o    2 yemek kaşığı elma sirkesi tercihen 
o    organik 2 yemek kaşığı bal
o    2 yemek kaşığı su
o    1/4 çay kaşığı acı biber
o    1/4 çay kaşığı öğütülmüş zencefil

Talimatlar
o    Tüm malzemeler küçük bir kaba koyun ve birleştirmek için sallayın. Buzdolabına koyun. Kullanmadan önce onu iyice çalkalayın. Baharatlar sıvı içinde çözülmez. Kalın bir şurup olmayacak, sulu kalsın. Gerektiği gibi alınabilir ve mutlu ve sağlıklı bir yeni yıl geçirin!


   Evet öksürüğe ne iyi gelir sorusuna kesinlikle yanıtım bu ev yapımı şurup olacaktır. Sizlere bu tarife yakın ikinci bir tarif de vermek isterim.

DOĞAL ÖKSÜRÜK ŞURUBU IÇIN MALZEMELER
·          1/2 çay kaşığı acı biber
·          1/2 çay kaşığı öğütülmüş zencefil
·          2 yemek kaşığı bal
·          2 yemek kaşığı elma sirkesi
·          2 T taze limon suyu
·          1/2 su bardağı su
TALİMATLAR
1.     Tüm malzemeleri bir kavanozda birleştirin.
2.     Bir kapak ile örtün ve birleştirmek için sallayın.
3.     Boğaz ağrıları ve öksürükleri yatıştırmak için bir seferde 1 çay kaşığı alın.
4.     Her birkaç saatte bir gerektiği kadar tekrarlayın.
NOT: ŞU YAZILAR DA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİRBundan sonra size birisi öksürük nasıl geçer diye sorarsa sizde bu tarifi verip o kişileri de bu durumdan kurtarabilirsiniz. 


EmoticonEmoticon