Hindistan cevizi yağı ile muhteşem bakım önerileri

HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI

hindistan cevizi yağı
hindistan cevizi yağı


Hindistan cevizi yağını kullanmak için 6 favori yolumuz.


Hindistan cevizi yağı makyaj temizleyici

hindistan cevizi yağı yüze nasıl uygulanır

  Makyajı çıkarmak için tasarlanmış bir ürüne para harcamamadan önce, hindistan cevizi yağı kullanmayı düşünün. Bir pamuk topu ve sadece biraz hindistan cevizi yağı kullanabilir ve göz makyajını silmek için kullanabilirsiniz. hindistan cevizi yağı göze sürülürmü demeyin çok da güzel bakım yapılır.

  Cildiniz yağlı değilse, temizlendikten sonra son kir parçalarını temizlemek için yüzünüzün her yerinde yapabilirsiniz. Yağlı cilde sahip olanlar, yüz makyajını kaldırmak için üzüm çekirdeği yağı kullanarak daha iyi bakım yapabilir. Yağlı cilt nasıl temizlenir konulu harika bilgiler içeren yazımız için  tıklayabilirsiniz.

Hindistan cevizi yağı saç kremi 


  Kuru saçlar ile göz alıcı  hissetmiyor musunuz ? Hindistan cevizi yağı saç uygulamak da buna yardımcı olabilir.
  Normal şekillendirme rutininizden sonra saç uçlarınıza masaj yapın ya da saçınızın üzerine bolca uygulayın ve bir gecede bırakın (yastığınızı bir havluyla kapattığınızdan emin olun). Sabahleyin saçlarınızı yıkayın. Harika bir saç kremi etkisi olacak.
Bu süper nemlendirici, kuru ve aşırı çalışan saçlara parlaklık ve yumuşaklık kazandırır. En hızlı saç uzatma yöntemleri için buraya tıklayınız. 


Hindistan cevizi yağı ağız bakımı


  Muhteşem bir ağız bakımına hazır olun. Ağızda bakteri oluşumunu önlemek,beyaz dişler ve daha sağlıklı ağız için mutlaka bu tarifi kullanın. 
  Yağ çekme, ağzını yağla yıkamak için yapılan eski bir uygulamadır. Geleneksel olarak susam yağı tercih edilir, ancak çoğu kişi hindistan cevizi yağını kullanır, çünkü hindistan cevizi yağı çok daha iyi tatlar ve faydalar aynıdır. Bir miktar suya hindistan cevizi yağı döküp ağız içine gargara yapınız. Bembeyaz dişlere kısa sürede ulaşmak için mutlaka bu yazımızı okuyunuz. Diş beyazlatma yöntemleri.

hindistan cevizi yağı dudak balsamı

   Dudak kreminiz , saf hindistan cevizi yağından daha doğal olamaz. Bakım yapar, çatlamış dudakları rahatlatır ve  parlak bir son verir.
  Hindistan cevizi yağını depolamak için örnek kit kapları kullanmayı ve ayrıca bir damla veya iki nane esansiyel yağını kullanmayı seviyoruz. Bu süper ferahlatıcı dudak tedavisi için yapar. 
   Dolgun dudak nemlendiricisi yöntemleri hakkında konuştuğumuz bu makaleye göz atın !

nemlendirici hindistan cevizi yağı yüz maskeleri

  Bizim Hindistan cevizi Bal Maskesi cildi yatıştırmaya ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için yardımcı olurken, kuru cilt ortadan kaldırmak için harika bir yoldur. Bal, hindistan cevizi yağı, güzel bir cilt… 

  Hindistan cevizi yağı (ve kakao tozu, yum!) İçeren 'Tatlı Yüz Maskesi' tarifi için bu makaleye göz atın .

Hindistan cevizi yağı ile vücut yağı

 Hindistan cevizi yağı, kendi başına harika bir vücut nemlendiricisi görevi yapar. Sadece birkaç diğer malzemeyi ekleyin ve lüks bir şeyiniz var.
  Katı hindistan cevizi yağını mikserle çırpın Bir el blenderi kullanmak size harika bir çırpılmış doku verir - mutfağınızdan çıktığına inanmazsınız! Hindistan cevizi yağı ve şeker peeling yazımıza bir göz atın. 

Hindistan cevizi yağı fiyatı 

  Hindistan cevizi yağı fiyatı markadan markaya değişiklik göstermektedir. Tavsiye edilen aktarlarda satılan organik hindistan cevizi yağının fiyatı daha uygun ve daha fazla miktardadır. 

Hindistan cevizi yağı kullananlar 


hindistan cevizi yağı kullananlar özelikle kuru cilt sahibi olanlar bu üründen çok memnun kaldıklarını ifade etmektedir.

Hindistan cevizi yağı zararlarıHindistan cevizi yağı zararları yoktur. Bu maddeye karşı alerjiniz varsa size zarar verebilir. Bu yğüzden kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde deneyiniz. Kızarıklık ve hassasiyet yaparsa kullanmayı bırakınız. Yağlı cilde sahip kişiler az miktarda kullandıklarında herhangi bir zarar vermezler. Daha detaylı pratik bilgiler için buraya tıklayınız. EmoticonEmoticon