Kilo vermenin yolları ve 2 haftada en hızlı kilo verme !

 KİLO VERMENİN YOLLARI

kilo vermenin yolları
kilo vermenin yolları


Hızlı kilo vermenin yolları çok fazladır .
Ancak, çoğu kilo vermenin yolları sizi aç bırakır ve tatmin etmez.
Sağlam bir iradeniz yoksa, o zaman açlık bu planlardan hızlı bir şekilde vazgeçmenize neden olur.
Burada özetleyeceğimiz kilo vermenin yolları planı şöyle :
 • İştahınızı önemli ölçüde azaltma yolları.
 • Aç kalmadan çabuk kilo vermek.
 • Metabolik sağlığınızı aynı anda geliştirin.
İşte hızlı kilo vermenin yolları için basit 3 adımlı bir plan.1. Kilo vermenin yolları :Şekeri ve Nişastayı hayatınızdan çıkarın !

   En önemli kısım şeker ve nişasta (karbonhidratlar) da kesinti yapmaktır.
Bunu yapabilirseniz, açlık seviyeleriniz düşer ve sonunda daha az kalori tüketirsiniz .
Şeker ve nişastayı kestiğinizde, karbonhidratı enerji için yakmak yerine, vücudunuz depolanmış yağdan beslenmeye başlar.
Karbonhidratı kestiğinizde aynı zamanda, böbreklerin vücudunuzdan fazla sodyum ve su dökmesine neden olarak insülin seviyelerini düşürmesidir . Bu, şişkinliği,ödemi ve gereksiz su ağırlığını azaltır .
  Bu kilo vermenin yolları, aşırı kilolu veya obez kadınlarda düşük karbonhidratlı ve az yağlı diyetleri karşılaştıran bir çalışmada kanıtlanmıştır. 

  Karbonhidratı kestiğinizde aç kalmadan  daha az kalori tüketmeye başlayacaksınız.
ÖZET
  Şeker ve nişastayı (karbonhidrat) diyetinizden çıkarmanız iştahınızı azaltarak, insülin seviyenizi düşürür ve kilo vermenizi sağlar. 10 kilo vermek istiyorum diyorsanız buraya tıklayıp okuyabilirsiniz.2. Kilo vermenin yolları:Protein, Yağ ve Sebzeler yiyin

 Yemeklerinizin her biri  protein kaynağı,  yağ kaynağı ve sebzeleri içermelidir.

Protein Kaynakları

 • Et: Sığır eti, tavuk,  kuzu, vb.
 • Balık ve Deniz Ürünleri: Somon, alabalık, karides vb.
 • Yumurta

   Yüksek proteinli diyetler aynı zamanda yiyecekler hakkındaki istekleri ve obsesif düşünceleri% 60 oranında azaltabilir, gece yarısı atıştırma isteğini yarı yarıya düşürür .
Kilo vermenin yolları söz konusu olduğunda, protein besinlerin kralıdır . 

Düşük Karbonhidratlı Sebzeler

 • Brokoli
 • Karnıbahar
 • ıspanak
 • Domates
 • süs lahanası
 • Brüksel lahanası
 • Lahana
 • İsviçre pazı
 • Marul
 • Salatalık
Yüksek oranda et ve sebzeye dayalı bir diyet, sağlıklı olmanız için gereken tüm lif, vitamin ve mineralleri içermektedir.
Yağ Kaynakları

 • Zeytin yağı
 • Hindistancevizi yağı
 • Avokado yağı
 • Tereyağı

3. KİLO VERMENİN YOLLARI : 10 İP UCU

İşte daha hızlı kilo vermenin yolları için 10 tane daha ipucu:
 1. Yüksek proteinli bir kahvaltı yiyin. Yüksek proteinli bir kahvaltı yemek yeme isteğini azalttığı ve gün boyunca kalori alımını azalttığı gösterilmiştir .
 2. Şekerli içeceklerden ve meyve suyundan uzak durun. Bunlar vücudunuza koyabileceğiniz en şişmanlatıcı şeylerdir ve onlardan kaçınmak kilo vermenizi sağlar.
 3. Yemeklerden yarım saat önce su için. Bir çalışma, yemek yemeden önce su içmenin kilo kaybetmeyi hızlandırdığını gösteriyor.
 4. Zayıflama dostu yiyecekleri seçin 
 5. Çözünür lif yiyin. 
 6. Kahve veya çay için. Eğer bir kahve ya da çay içicisiyseniz, o zaman içeceğiniz kafein metabolizma hızınızı % 3–11 oranında arttırırsınız. 
 7. Doğal gıdaları yiyin. 
 8. Yemeğinizi yavaşça yiyin. Hızlı yiyenler zamanla daha fazla kilo alırlar. 
 9. Her gün kendini tart. Çalışmalar, her gün kendisini tartan insanların, kilo vermesinin daha başarılı olduğunu gösteriyor.
 10. Her gece iyi bir gece uykusu uyuyun.    Az ve düzensiz uyku kilo alımı için en güçlü risk faktörlerinden biridir.


3. Kilo vermenin yolları :İçme Suyu


  Güne bir bardak ya da iki bardak su ile başlayın. Araştırmalar, sabahları ilk önce içilen suyun metabolizmanızın çalışmaya başlamasına yardımcı olduğunu ve toksinleri vücudunuzdan çıkarmaya yardım ettiğini kanıtladı. Ayrıca, bir içecek içmek istiyorsanız, su bir içecek olduğu için ve kalori olmadığı için suyu tercih edin. Sadece su bile açlığı kontrol etmenize yardımcı olur ve gereksiz kalorileri almanızı önler. Suya ve yeşil çaya geçin ve bir gün içinde farkı hissedin. Kilo vermenin yolları arasında yeşil çayın daha iyi bir alternatif olduğunu öğrenin . 2 haftada en hızlı kilo vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

4.Kilo vermenin yolları: Yemeklerinizden Sonra Yürümek  Eğer koşmak veya egzersiz yapmak için vaktiniz yoksa sizin için daha basit bir fikrimiz var . Her öğünden sonra mutlaka on dakikalık bir yürüyüş yapmayı deneyin Bu, hızlı kalori yakmaya ve sindirime yardımcı olur.

Biliyor muydunuz: Her öğünden hemen sonra  yapılan 10 dakikalık yürüyüş, sabahları 45 dakikalık bir yürüyüşten daha yararlı kilo vermenin yollarından olduğunu söylüyorlar..  Bundan sonra yemeğinizi yer yemez kanepeye atlamayın ve kısa bir yürüyüşe çıkın.


5. Kilo vermenin yolları :Evde yemek   Hızlı kilo vermek için yapılması gerekenler arasında restoranlar günümüzde daha sağlıklı yiyecek seçenekleri sunmasına rağmen, seçenekler genellikle sınırlıdır. Lokantalarda sunulan yiyeceklerin çoğu, yüksek miktarda yağ ve kalori içerir ve düzenli olarak tüketildiklerinde sağlığınıza zararlı olabilirler. Evde yemek yapıp yerseniz, yemeğinizin nasıl hazırlandığı konusunda daha fazla kontrol sahibi olursunuz. Evde yemek yemek , sağlıklı bir yaşam tarzını teşvik etmenin ve kilo vermenin  yollarından biridir.

EmoticonEmoticon