Evde Hindistan cevizi yağı şeker peeling ile spa Keyfi yaşayın


DIY HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI ŞEKER PEELİNG YAPIMI

hindistan cevizi yağı şeker peeling
hindistan cevizi yağı şeker peeling

Sadece 2 bileşenle bu ev yapımı  Hindistan cevizi yağı şeker peeling yapın. Bu evde spa deneyimi yaşamak için basit bir yoldur.
  Spa benzeri bir deneyim yaşamak için spa da yüzlerce dolar harcamanıza gerek yok. Bu süper basit DIY hindistan cevizi esmer şeker peeling ile evde kolaylıkla bakım yapabilirsiniz.
   Cildinizde çok lüks bir bakım yaparak cildinizi çok yumuşak yapar ve nemlendirir. Eklentileri (aşağıda bazı önerilerim var) değiştirebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir temel ev yapımı şeker peeling tarifi olarak kullanın.
  En iyi yanı, kendi DIY şeker peelinginizi  yaptığınız zaman, mağaza tarafından satın alınan versiyonların üzerinde  cebinizde bir ton para kalacağıdır... Bu temel şeker peeling tarifi sadece iki bileşenlidir. Cidden, bundan daha kolay olamaz. 
  Bu DIY Hindistan cevizi yağı şeker peeling çok güzel kokuyor, yemeye yetecek kadar iyi ... ve gerçekten de sadece hindistan cevizi yağı ve kahverengi şeker olduğu için bunu rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bu DIY Hindistan Cevizi Kahverengi Şeker Peelingi Nasıl Yapılır


 Bu DIY Hindistancevizi esmer şeker peelingini denedin mi? Bunu nasıl değerlendirdiğimi bildirmek için aşağıya yorum yapmayı unutmayın.

baskı

DIY Hindistan Cevizi Kahverengi Şeker Peeling Tarifi


Hazırlık zamanı
5 dakika
Toplam zaman
5 dakika
Sadece 2 bileşenle bu ev yapımı DIY Hindistan cevizi yağı şeker peelingiyapın. Evde spa deneyimi yaşamanın basit bir yolu

malzemeler

·         1 bardak kahverengi şeker
·         2 çorba kaşığı parçalanmış hindistan cevizi yağı
·         5-10 damla esansiyel yağlarTalimatlar

1.    Cam kaseye kahverengi şeker ekleyin.
2.    Hindistan cevizi yağı ve uçucu yağları (isteğe bağlı kokulu yağ) ekleyin ve hafifçe karıştırın.
3.    Depolama için bir kavanoza alın.
Bu DIY Hindistan Cevizli Kahverengi Şeker peeling Nasıl Kullanılır


Vücut için 

  Şimdi eğlence bölümü için! Bir banyo veya duş alırken, sadece küçük bir kaşıkla istenilen miktarda  boynundan ayaklara kadar ovalayın peeling ile birlikte ölü deriler pul pul dökülür. Gerçekten yumuşak nemlendirilmiş ciltler için dirsekler ve dizler gibi özellikle kuru alanlarda yoğunlaşın.
Eller için 

Ellerimi yıkadıktan sonra bu ovmayı yapmayı seviyorum. Yapmanız gereken tek şey küçük bir miktar çıkarmak ve ellerinize, özellikle de kütiküllere masaj yapmak.


Neden Bu DIY Hindistan Cevizi Kahverengi Şeker peeling İşlemi1. Kahverengi Şeker , deniz tuzundan daha nazik ve hassas bir şekilde peeling görevi görür. Özellikle kuru ciltler deniz tuzu yerine esmer şeker kullanabilirler.         Bu yüzden yüz veya hassas ciltler için mükemmeldir. 
  Kahverengi şeker ayrıca, ölü cilt hücrelerini temizlemeye ve yeni hücre döngüsünü teşvik etmeye yardımcı olan, cilde sağlıklı bir ışıltı veren doğal bir alfa hidroksil asit olan glikolik asit içerir. Ayrıca nemlendirir ve nemi kilitli ve toksinlerin dışarıda tutmasına yardımcı olur.
2. Hindistan Cevizi Yağı

   Katı Hindistan cevizi yağının  yapamayacağı bir şey var mı? Özellikle peeling işlemini cömertçe yapar! Eğer bilmiyorsanız, hindistancevizi yağının kuru cildin yoğunluğunu bile derinlemesine nüfuz ettiği ve nemlendirdiği bilinmektedir, böylece eğer diz ve dirseklerinizde sertleşme varsa, hindistan cevizi yağı sizin en iyi arkadaşınızdır. Sadece bu değil, aynı zamanda hindistancevizi yağı kuru cilde ve kuru ellere ve parlaklık ve dolgunluk verir. Muhteşem tarifler için buraya tıklayabilirsiniz. 
NOT: BU KONULARDA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hindistan cevizi yağı ile mucizeler yaratın


EmoticonEmoticon