En kolay 6 adımda doğal makyaj eğitimi

MAKYAJ EĞİTİMİ BASİT ADIMLARI İLE DOĞAL MAKYAJ


makyaj eğitimi
makyaj eğitimi   Makyaj eğitimi adımları ile mükemmel doğal makyaj görüntüsünü elde edin.  Aşağıda, doğal makyaj görünümünü elde etmek için önemli adımlar hazırladık. 


1. ADIM: Hazırlık   Cildinizi makyaja hazırlamak için ince bir nemlendirici tabakası uygulayın. Ardından güneş korucunuzu sürün. Makyaj uygulamanızın cildinizi nemlendirdikten sonra yapmak ve cildi neme dolgun hale getirildiğinden emin olmak, makyajınızın doğal bir cilt gibi görünmesini sağlamanın anahtarıdır. Makyajınızın cildinizde doğal görünmesi için cildi derinlemesine temizleyen maskeler yazımıza göz atabilirsiniz.
2.ADIM : Kolay makyaj yapma teknikleri    Makyaj eğitiminde ikinci aşamaya gelelim. Hafif ve orta kapatıcılıkta bir fondöten veya BB  krem ​​uygulayın. Bir makyaj süngeri veya düz bir fırça ile yüzünüze uygulayın . 

  Uzun ömürlü fondöten bu makyaj için , yüzünüzde gün içinden geceye kadar bozulmadan kalmasına yardımcı olur. Sorunsuz bir şekilde karışmış bir son kat yapmak istiyorsanız, çizgilerin veya çizgilerin bulunmadığından emin olmak için yüzünüze nemli bir güzellik süngeri ile tekrar üzerinden geçin. 

  İhtiyacınız varsa, gözler altında kapatıcı ( Maybelline Age Rewind Concealer'ı öneriyoruz ). Alt göz alanınızı aydınlatmak , renk değişimlerini ve koyu halkaları örtmek için doğal fondöten renginizden bir veya iki ton daha hafif olanı seçebilirsiniz. Daha aydınlık bir görünüm için, alnınıza, burnunuzun ve çenenizin ortasına açık ton kapatıcı uygulayın - sonra karıştırın. Göz altı morluklarınız varsa göz altı morlukları nasıl geçer yazımızı okuyabilirsiniz.
3.ADIM : Yanaklarınızı abartmadan hafifçe renklendirin.   Sade ve güzel makyaj nasıl yapılır ? devam ediyoruz. Yüzünüze biraz daha fazla renk katmak için yanaklarınızın elmacık kemiklerinin üzerini hafifçe nemlendirin. Bu rengi kendi cilt tonunuza göre yakışanı seçin ve allık fırçasıyla uygulayın ve dağıtın, böylece renk bir alanda çok yoğunlaşmaz. Doğal bir görünüm için, allıkların iyi seçilmesi gerekir, Shu Uemura Fresh Cushion Blush gibi yumuşak , doğal dağılmış ve canlı görünmesini sağlar . Allıktan sonra cildinizi seçtiğiniz bir bronzlaştırıcı ile kontür verin. ( Urban Decay Naked Flushed önerilir). Elmacık kemikleri altına ve  çene çizgisi boyunca uygulayın.


4.ADIM : Kaşlar güzel görünmenin anahtarıdır.  Kaşlarınızı uzatın ,yüz şeklinize göre aldırın ve istediğiniz bir kaş ürünü ile doldurun. Tozlar, kalemlerden daha hassas olduğundan dağınık, doğal bir görünüm verir. Çoğu kaş için NYX Profesyonel Makyaj Mikro Kaş Kalemini öneriyoruz - saçlara benzer vuruşlar oluşturmanızı sağlıyor. Kaş ve kirpikleriniz seyrek ise korkmayın çözümü var. Kaş kirpik uzatma yazımızı okuyabilirsiniz.


5. ADIM: Gözleriniz en dikkat çekici noktalardan biridir.   Kolay makyaj nasıl yapılır devam edelim. Sıcak renkli bir göz farı göz  kıvrımınıza uygulayın, ardından alt kapak boyunca nötr bir gölge kaydırın. Karışımı karıştırın, karıştırın! Bu adımda, yani alt göz kapağı için mat kahverengi tonları olan bir paleti öneriyoruz,  NYX Warm Neutrals Ultimate Shadow Palette gibi tonları ve renkleri deneyebilirsiniz . Bu, yeni başlayanlar ve kaliteli, uygun fiyatlı bir seçenek için idealdir. Üst ve alt kirpiklere tek bir kat maskara sürün. Göz altı kırışıklıklarınız varsa göz altı kırışıklığı nasıl giderilir yazımızı okuyabilirsiniz.
ADIM 6: Dudaklar çekiciliğin sembolüdür.  Görünümü cilt tonunuzu tamamlayan pembe veya çıplak bir dudak parlatıcısıyla bitirin. Günlük makyaj için olabildiğince doğal bir görünüm yakalamak için abartılı renkler kullanmayın. Cilt tonunuza göre natürel renkleri tercih edin. Dudaklarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız, dudak dolgunlaştırıcı lip balm tarifimizi okuya bilirsiniz.


EmoticonEmoticon