Cilt bakımında çığır açan jel maskeler ve jel formüller

   CİLT BAKIMINDA YENİ JEL MASKELER VE JEL FORMÜLLER

jel maskeler


   Artık kozmetik ve bakım dünyasında jel formüller yerlerini almaya başladı.  Bu yeni nesil jel formüller cildi derinlemesine yoğun bakım uygulayarak cildi ekstra nemlendirme özellikleriyle başarı sağlayarak ilgi odağı olmayı başardılar. Kozmetik ürünlerde de jel formüller kullanılarak jel fondetönler ve jel aydınlatıcılar artık ön planda. Jel fondetönler ile inanılmaz doğal kapatıcılık sağlanırken,jel aydınlatıcılar ile de göz kamaştıran bir ışıltıya ulaşabilmek artık imkansız değil. Artık kozmetiklerde kullanılan bu jel formül bakım dünyasınıda yerinden oynatarak bakım ürünlerinde yerini almaya başladı. Öyle ki özellikle jel bakım maskeleri kesinlikle favorilerinizden olacak ve onlardan asla vazgeçemeyeceksiniz. Yüzü üç boyutlu sararak yapışkan yapısı ile ve serum içeriği ile diğer bakım ürünlerinin çok üzerinde bakım yapıyorlar. 

  Birde jel yapışkan maskelerin haricinde jel formüllü jöle kıvamında sürülebilen yüz maskeleri var tabii ki.. Bu maskeler ile yapışkan maskeler kıyasıya yarışır gibi görünüyor. Jöle kıvamlı jel maskeler çok kolay uygulanabiliyor. Aynı zamanda cilde ağırlık vermeden bakım yapmaları ile ilgiyi üzerine çekiyor bu maskeler. Bu maskeleri gözde yapan sebeplerden en önemlisi kolay uygulanabilir ve kısa sürede hızlıca cildi rahatlatıp doğal bir ışıltıya kavuşması.

jel maskeler  Cildinize sürer sürmez anında ferahlatan ve aynı zamanda cildi tazeleyen bu maskeye ve bu markaya ilgi çok büyük.  Güneşin etkisiyle zarar görmüş cildinizi rahatlatacak bu maskeyi yazın yanınızdan ayırmaya bilirsiniz. Jöle kıvamında olan maske çeşidine örnek verebiliriz. Markanın internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


jel maskeler

     Lancome ürünü olan bu jel yapışkan türüne giren bu maske , cildi üç boyutlu sararak derinlemesine ekstra nem sağlamakta. Bu yönüyle de rakiplerine ciddi fark atmış diyebiliriz. Yüzünüze kapladığınızda yine anında bir serinlik ve ferah etki sağladığını hissederseniz. Lancome sitesinden temin edebilirsiniz.


jel maskeler


  Aloe vera gelly ise günümüzde yeni gözde olan bu jel formüle yıllar yıllar önce geçen ve ciddi başarılar elde etmiş bir ürün forever living ürünü. Bu ürün yukarıda bahsettiğim yüklü miktarda fiyatlı ürünleri yanına yanaştıramaz bence. Bu ürünü uzun zaman önce keşfettim ve hala vazgeçemediğim ürünler içerisinde. Ürün tamamen jel formunda. Üstelik pahalı jel markalar anlık etkiye sahipken bu maske uzun vadede cilt bakımında çok başarılı. Bu ürünü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR ALOE VERA FAYDALARI VE ALOE VERA NASIL KULLANILIR?


ALOE BODY TONİNG KİT İLE BÖLGESEL İNCELME NASIL YAPILIR ?


EmoticonEmoticon