Aloe Body Toning Kit ile bölgesel incelme nasıl yapılır ?

ALOE BODY TONİNG KİT İLE BÖLGESEL İNCELME NASIL YAPILIR ?

bölgesel incelme nasıl yapılır
bölgesel incelme nasıl yapılır   Bölgesel incelme nasıl yapılır ? Sorusunun cevabını birçok kişi merak ediyor. Bölgesel incelmek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bölgesel egzersiz,diyet,spor,çeşitli estetik operasyonlar vs vs. Bugün bu yöntemlerin haricinde sizler için bir ürün hakkında bilgi vermek istedim.

   Bu ürünün adı Aloe Body Toning Kit.. Bu set forever living ürünüdür. Uzun araştırmalarım sonucunda güvenilir bir firma olduğuna karar verdim. Birçok ürününü denedim. Gerçekten özellikle cilt bakım ürünleri konusunda çok başarılılar. Dünyadaki aloe vera  üretiminin yaklaşık yüzde 80 i forever living tarafından üretiliyor. Ürünlerinde organik aloe vera bitkisi bol miktarda kullanılır. Aloe vera bitkisinin faydaları saymakla bitmez. Özellikle cilt bakım ürünlerinde aloe vera bakımından çok zengin olduğu için muhteşem sonuçlar alına biliniyor. Genelde tüm cilt bakım ürünlerinde aloe vera jeli kullanılır. Fakat çok pahalı ve zor yetişen bir ürün olduğu için bu ürünlerin içinde çok az oranlarda kullanılıyor. Forever living dünyadaki en çok aloe vera bitkisinin üretimini yaptığı için ürünlerinin içinde çok yüksek oranlarda bu aloe vera jeli bulundurur. Başarılarının temel nedeni de burada yatmaktadır.


  Cilt bakımında aloe vera cildi nemlendirir,yumuşatır,pürüzsüzleştirir. En iyi cilt bakım maskeleri aloe vera jelinden yapılır. Cilt daha sağlıklı ve genç görünür. Forever living aloe vera bitkisin eker, diker ve işler. Normalde aloe vera jeli oranı yüksek ürünlerin fiyatı çok yüksektir. Fakat ürünlerinin içerisinde yüzde 75 üzeri bu jel kullanılmasına rağmen kendi ürettikleri için ortalama bir fiyatları var.

  Şimdi asıl konumuz olan bölgesel incelme nasıl yapılır ? sorusunu yanıtlamaya.Aloe Body Toning Kit setinde neler bulunur ?


- Aloe Body Toner
- Aloe Body Conditioning Creme
- Aloe Bath Gelée 
- Lif
- Selofan Sargı
- Menzure

  Şimdi setin içindeki ürünleri  tek tek inceleyelim.


   Cildi derinlemesine ısıtarak yumuşatan bu krem cildin sıkılaşıp toparlanmasına ve incelmenize yardım eder. Aynı zamanda içerisinde aloe vera jelinin yüksek oranda olması cildi nemlendirir ve güzelleştirir. İçerisinde aynı zamanda kırmızı biber yağı tarçın yağı ve avrupa kökenli bitki özleri sayesinde cilde ısı vererek yağ yakımını hızlandırır. İçerisindeki bu özel bitki özleri cildin kan akışını hızlandırarak dolaşımı hızlandırır. Ve incelmeye yardımcı olur. 


Aloe Body Conditioning Creme

bölgesel incelme nasıl yapılır
bölgesel incelme nasıl yapılır

Cildinizde hissedeceğiniz yumuşaklık ve esnekliği, yararlı bitki özleri bakımından zengin olan, koyu kıvamdaki bu krem ile koruyabilirsiniz. Cildinize canlı bir parlaklık vererek kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak ürünümüz vücut bakımınız için ya da bir masaj kremi olarak kullanılabilir.Şifalı bitkilerle hazırlanan yoğun ve zengin içeriği sayesinde, Aloe yağ eritici vücut kremi, selefon rulosu ile uygulama yapamadığımız bölgeler (boyun, göğüs, kollarınızın iç kısmı ve baldırlarınız) için ideal bir sıkılaştırıcı masaj kremidir.

Aloe Vera’nın nemlendirici özelliğe sahip banyo ve duş jeli sayesinde kendinizi daha temiz hissedebilirsiniz. Cilt üzerindeki ölü hücrelerden kurtulmanıza daha düzgün ve yumuşak bir tene sahip olmanıza yardımcı olur.Duş ve banyoda kullanabileceğiniz bu ürün şifalı bitkiler ve Aloe Vera jeli içermektedir. Bitkisel lif ile vücudunuza uygulandığında anında hissedeceğiniz bir canlılık ve dinçlik hissini keşfedeceksiniz.


  Bu set selülit ve incelme için kullanılır.Setin içerisinde Aloe Bath Gele bu ürünü incelmek istediğiniz bölgeye  sürüp kese yardımıyla  o bölgeyi keseliyorsunuz. Aloe body toner kremi o bölgeye sürüp, selofan sargı ile incelmesini istediğiniz bölgeye sürüyorsunuz. Diğer kremide folyo ile saramayacağınız bölgeler için kullanıyorsunuz. Bu işlem aralıklı olarak set içindeki ürünler bitene kadar devam ediyor. Bu uygulamalar sonrasında kullanılan bölgede hızlı incelme ve toparlanma sağlıyor. Aynı zamanda o bölge sıkılaşıyor.   Bu setin içerisinde kullanma talimatı,ürünlerin içerikleri hakkında bilgiler sizlere sunuluyor.  Bu seti almak isteyenler buraya tıklayarak alışveriş yap bölümünden ulaşabilirler. Sizin için bu bilgiler dışında birde video paylaşmak istedim. İsterseniz nasıl uygulandığına dair bu videoyu izleyebilirsiniz. bölgesel incelme nasıl yapılır ?
   


EmoticonEmoticon