Kozmetik Ürünleri incelemelerinde artı puan alan en iyi ürünlerKozmetik Ürünleri:I Heart Revolution Golden Bar Far Paleti


 kozmetik ürünleri

  Bugün sizler için kozmetik ürünleri gibi farklı bir konuda yazı yazıyorum. Cilt bakım yazılarımı hepinizin keyifle takip edip muhteşem sonuçlar elde ettiğinizi benimle paylaşmanız benide çok mutlu ediyor. Şimdi de farklı bir konu ile karşınızdayım. Herkesin hangi ürünlerin iyi sonuç verdiği sorusunda aklında soru işaretleri var. Bilmediğimiz ve öylece aldığımız ürünler beğenmediğimiz için hiç kullanmayıp bir köşeye atıveriyoruz. Bunun yerine araştırmalı ve doğru kozmetik ürünlerini almalıyız. Paramızı boş ve beğenmediğimiz ürünlere verip çöpe atmak yerine beğendiğimiz ve memnun kalacağımız ürünleri alıp uzun ömürlü kullanmalıyız. Böylelikle başka şeyler almaya paramız kalsın :) Hemen ilk olarak aldığım ve kullandığım ürünlere başlayalım.


Kozmetik ürünleri arasında hayatım boyunca kullandığım fiyat performans açısından en iyi ürün olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Kesinlikle hayat kurtarıcı bir göz farı.

  Daha önce adını çok sık duyduğum ama bir türlü denemeye fırsat bulamadığım ürünlerden bir tanesiydi. Denedikten sonra kesinlikle daha önce alıp kullanmadığım için pişmanlık duyduğum ürünlerden biri.

   Renk pigmentasyonu olarak çok iyi kesinlikle pahalı ürünlerin kalitesi ile yarışır..

 kozmetik ürünleri
kozmetik ürünleri


   Her mevsime özel renk seçenekleri mevcut . Kremsi yapıda 16 adet renkten oluşan bu far paleti her renk göz rengi ile eşsiz uyum gösteriyor.
  Palette hem mat  hem de ışıltılılar mevcut. Böyle olması hem gece hem de gündüz kullanımına uygun olduğunun bir göstergesi aynı zamanda. Benim bu far paletinde en sevdiğim renkler haki,mürdüm,gold tonlarıdır.


  bu far fiyatına göre çok ama gerçekten çok kaliteli diyebilirim. Çok ince bir yapısı var ama böyle olmasına rağmen renkleri öyle güzel veriyor ki..  Haki yeşili, milkshake pembesi, mürdüm, bronz, altın ve kahveler... Her göz rengine eşsiz uyum sağlayacak  her gün her ortamda makyaj yapmanıza imkan veren bir ürün.

  Bazı göz farları vardır hani sürersiniz sürersiniz defalarca sürersiniz ama o pigmentasyonu göremezsiniz bu far kesinlikle tek seferde muhteşem etki sağlıyor. Size şöyle söyleyeyim mürdüm rengine sadece hafifçe parmağımı dokundurdum elimin üzerinde sürdüm dokusu gerçekten muhteşem hemen o pigmentasyonu yakaladım. Kesinlikle şiddetle tavsiye edeceğim ürünlerden,mutlaka alıp denemelisiniz. Fiyatı 50 TL civarıydı.
Kozmetik ürünleri : Summer of love highlighter kozmetik ürünleri
 kozmetik ürünleri


   Bu aydınlatıcının ne kadar şirin göründüğünü anlatmama gerek yok sanırım. Gerçekten çok tatlı oldukları ve muhteşem aydınlatıcı etkisi ile çok trend ve çok satılan bir ürün haline geldi. Henüz her yerde bulunması mümkün olmuyor fakat giderek yaygınlaşmaya başladığından yakın zamanda kolayca her yerde bulunabileceğini düşünüyorum. İnternetten de temin edebilirsiniz.


 kozmetik ürünleri
kozmetik ürünleri


Ürün çok iyi olmasına ve çok beğenmeme rağmen ambalajının hakkında aynı şeyleri söyleyemem. Çantaya koyulduğunda dağılabilir korkusu yaşıyor insan o yüzden dikkat etmelisiniz alırken bu konuyu bence. Tek eksi yanı da bu bence.


Duruşu kesinlikle çok doğal bir ışıltı veriyor. Cilt ile bütünleşip sanki çok sağlıklı bir cilde sahip olduğunuzu ve öyle görünmenizi sağlıyor. Diğer aydınlatıcılar gibi cildinizde ben buradayım diye bağırmıyor. Cildinizi muhteşem doğal gösteriyor.
Fiyatı kalitesine göre çok çok düşük diye düşünüyorum. Pahalı ürünler ile sıkı yarışır ama fiyatı konusunda açık ara tercih edilir. Çok sevdiğim ve tavsiye ettiğim ürünler arasındadır,mutlaka deneyin. Fiyatı indirime göre değişerek 20-29 TL arasında.Bu yazımızı beğendiyseniz ve bu konuda yazılarıma devam etmemi istiyorsanız lütfen yorum atınız. Ona göre bu konuda yazılar yazmaya devam edeceğim. Biliyorsanız ana konumuz evde cilt bakımı hakkında detaylı bilgi vermek.En popüler kolay ve etkili cilt bakım önerileri için buraya tıklayabilirsiniz. Ama bu yazıya ilgi olursa ve yorumlarınıza göre yine kozmetik ürünleri incelemeleri hakkında yazılara isteğiniz üzere devam edebilirim.EmoticonEmoticon