En hızlı saç uzatma yöntemleri ve saç bakım kürü tarifleri

EN HIZLI SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

 en hızlı saç uzatma yöntemleri
en hızlı saç uzatma yöntemleri


 Bugün sizler için en hızlı saç uzatma yöntemlerini ve en iyi saç bakım önerilerini paylaşmak istedim. Saçlar bir kadınlar ve erkekler için en dikkat çekici yerlerden birisidir. Saçlarınızın dolgun, bakımlı ve hızlı uzadığını hayal edin. Hemde yüklü miktarlar ödemeden güzel ve bakımlı saçlara kavuşabilirsiniz. O halde hemen tariflerimize başlayalım.


 Çam terebenti ile en hızlı saç uzatma yöntemleri


   Çam terebenti ve badem yağını karıştırıp duştan sonra saç diplerinizden saç uçlarınıza kadar uygulayın. Saç diplerinize masaj yaparak uçlarına kadar yedirin. Saçlarınızı bir havlu vs benzer bir şey ile sarıp uyuyun. Ertesi gün duştan sonra saçlarınızın ne kadar canlı ve parlak göründüğüne inanamayacaksınız. Çam terebenti saç derisinin kan dolaşımını hızlandırarak saçınızın hızlı uzamasını sağlar. Badem yağı da saçlarınızı besleyerek bakım yapar. Belli bir oranı yoktur. Göz kararı saçınıza yetecek kadar aynı oranlarda karışım hazırlayın. Haftada 2-3 kez uygulayabilirsiniz.
Şampuanınız ile en hızlı saç uzatma yöntemleri


 Şampuanınızın içine 1 amp bemix,1 amp bepanthene,1 amp E vitamini koyarsanız en ucuz şampuanı bile en faydalı hale getirebilirsiniz. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayın. Sürekli ve düzenli olarak bunu uygularsanız kısa sürede saçlarınızdaki değişimi fark edeceksiniz.

 Şampuan için ikinci bir tarifimizde şampuanın içerisine çam terebenti koyarsanız, yeni saçlarınızın zamanla çıktığını ve hızlı bir şekilde saçlarınızın uzadığını göreceksiniz. Çam terebenti ile şampuanınızı kullanırken saç diplerinizin ferahladığını ve hava aldığını hemen hissedeceksiniz. En hızlı saç uzatma yöntemlerini anlatmaya devam ediyoruz. 


Biberiye kürü ile en hızlı saç uzatma yöntemleri


 2 yemek kaşığı biberiye ve yarım su bardağı zeytin yağını bir kabın içine koyun ve ocakta biraz ısıttıktan sonra ağzı kapalı bir kabın içine koyun. Karışım 3 gün serinde bekledikten sonra temiz saçlarınıza saç diplerinden başlayarak uçlarına kadar masaj yapın. Daha sonra saçlarınızı sarıp uyuyun. Bu kürü haftada bir iki kere uyguladığınızda düzenli olarak uygularsanız hızlı bir şekilde saçlarınız uzayacaktır.Karanfil kürü ile en hızlı saç uzatma yöntemleri


 1.5 litre suyun içerisine 10-15 tane karanfil atıp,serin bir yerde bir hafta beklettikten sonra ıslak ve temiz saça sürün. Saç diplerinden saç uçlarına kadar uygulayıp masaj yapın. Durulamanıza gerek yoktur. Çok çok etkili ve basit yöntemlerden birisi budur.


Saf zeytin yağı ile en hızlı saç uzatma yöntemleri


  Duştan sonra saçlarınız hafif nemli iken saf zeytinyağını bolca saçlarınıza yedirip masaj yapın. Saçlarınızı bir havluya sarın ve uyuyun. Sabahleyin duştan sonra yumuşacık ve parlak saçlara sahip olacaksınız.Saç kirliyken yapılan en hızlı saç uzatma yöntemleri


  Saçlarınız kirliyken 1 yumurta,1-2 kaşık bal ve biraz zeytin yağını karıştırın ve saç diplerinden uçlarına kadar yedirin. Yarım saat bekledikten sonra duş alın. Saçlarınız daha dolgun ve daha gür görünecektir.

 Yazımızın sonuna geldik yine. Eğer sizinde kullandığınız iyi bir yöntem varsa yorum atarak paylaşmayı unutmayın. En hızlı saç uzatma yöntemleri hakkındaki yazımızı umarım yararlı bulursunuz.


EmoticonEmoticon