10 Kilo vermek istiyorum diyenler için en etkili doğal tarifler

10 KİLO VERMEK İSTİYORUM DİYENLER İÇİN MÜTHİŞ ETKİLİ TARİFLER

10 kilo vermek istiyorum
10 kilo vermek istiyorum


 10 Kilo vermek istiyorum diyenler bu yazı tam sizler için. Yaz geldi kilolar ile başımız dertte diyorsanız biraz çalışma ve sabır ile hızlıca kilo verebilmeniz mümkün. Bu vereceğimiz tariflere ek bir ay içinde sıkı bir spor ve diyet ile hızlıca kilo verip yaza harika bir şekilde girebilirsiniz. Bunun için sadece istikrarlı ve düzenli bir şekilde çalışmak yeterli. Hemen tariflerimize geçelim. 

10 kilo vermek istiyorum diyenler için zayıflatan iksir tarifi 


  - 2 adet Yeşil elma

  - 2 adet limon

  - 3 adet çubuk tarçın

  - 5-6 adet karanfil

  - yarım çay kaşığı karabiber

  - 3 litre su

10 kilo vermek istiyorum diyenler için zayıflatan iksir tarifi uygulaması


  Yeşil elma ve limonu iyice yıkayıp, kabuklarını soymadan 6-7 parçaya bölün. Ocağı açıp 3 litre suyu bir tencereye ekleyin. Bütün malzemeleri aynı zamanda tencereye ekleyin. Kaynayana kadar bekleyin. Elmalar yumuşayana kadar kaynatmaya devam edin. 10 kilo vermek istiyorum diyorsanız bu karışımdan soğuk veya sıcak fark etmez her sabah ve her akşam bir bardak için.   Kalan karışımı ağzı kapalı bir şişeye koyun ve buzdolabında saklayın. Bitince yenisini hazırlayın. Bu karışımı 2 hafta kullanmanız ve bir hafta ara vermeniz gerekir. Tansiyon problemi ve mide rahatsızlıkları olanlar için tavsiye edilmez. Tükettiğiniz sürece beklenmedik bir etki gördüğünüzde küre devam etmeyiniz. 

  Birde Bu tarifin haricinde karanfil suyu tarifi vermek istiyorum. Bu tarifle de bir haftada en az 1-3 kilo arası verebilmek mümkün. Karanfil zayıflamaya yardımcı harika bir malzemedir. Aynı zamanda diş eti rahatsızlıklarına ve mide bulantısına da çok iyi gelmektedir. Yağ yakıcı özelliği çok yüksektir. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye ve zararlı toksinlerin atılmasına yardımcı olur.

  Bu tarifi bir hafta boyunca tükettiğiniz taktirde kendinizdeki değişikliklerin farkına varacaksınız. 

  - 1 adet çubuk tarçın

  - 2 adet karanfil

  - 1 adet zencefil kökü

  Malzemelerin hepsini demliğe koyun. İçine 2 su bardağı su ilave edin ve demleyin. Bu çayı sabah ve akşam aç karnına yani en az yemeklerden 1 saat önce için.  Diğer ilgi çeken konular 

Selülit nasıl geçer? En etkili selülit giderici krem tarifi

Kil maskesi hakkında bunları biliyor muydunuz ?  Bu tariflerin yanı sıra ebru şallı nın 2 haftada 2 beden incelme videosunu izleyin. Kesinlikle çok etkili bir plates videosu ve gerçekten çok etkili. Bunları sabırlı bir şekilde yaparsanız gerçekten sonuçlarından çok memnun ve mutlu olacaksınız. 10 kilo vermek istiyorum yazısını burada bitiriyoruz umarım faydalı bulmuşsunuzdur.


EmoticonEmoticon