Suna Dumankaya altın maskesi ile mucizeler yaratın

SUNA DUMANKAYA'DAN MUHTEŞEM ALTIN MASKESİ TARİFİ  altın maske tarifi
 altın maske tarifi Suna Dumankaya doğal cilt bakımı konusunda gerçekten işinde uzman bir isim. Her yaptığı maske ve cilt bakım önerileri güzelliğinize güzellik katıyor. Şimdi sizlerle çok özel bir maske tarifini paylaşacağız. Bu maske hem doğal,hem sağlıklı hemde pratik cilt bakımı olarak muhteşem etkileri olan bir maske. Cildi toparlıyor,canlandırıyor ve gençleştiriyor.
  altın maske yapımı
 altın maske yapımı

  Maske tarifine geçmeden önce size Suna Dumankaya'nın peeling uygulamasını yaparsanız maskeyi cildiniz daha iyi kabul eder. Aynı zamanda maskenin etkileri daha hızlı bir şekilde görülür.


Ölü derilerden arındırıcı peeling tarifiMalzemeler


- Bir miktar öğütülmüş pirincin tozu

- Bir miktar kil

- Bir miktar el kremi


Uygulanışı ve hazırlanışı pirinç tozu peeling
 pirinç tozu peeling


  Bu malzemeleri iyice karıştırıp bir peeling kıvamı elde edin. Yüzünüzü yıkadıktan sonra bu karışımı tüm yüzünüze uygulayın ve masaj yaparak yüzünüzü ovalayın. Biraz karışımdan alın yüzünüzü ovalayın sonra tekrar alıp tekrar ovalayın. Bu işlemi 2-3 kez yaptıktan sonra yüzünüzü durulayın. Bu peeling ile ölü derilerinizden ve derinleşmiş kir tabakasından yüzünüzü arındırmış olacaksınız. Aynı zamanda bu peeling cilt lekelerini de yok ediyor. Bu uygulamayı gece yapmanızı tavsiye ediyoruz. Biliyorsunuz bizim kuralımız tüm peeling ve maskeleri gece uygulamak. Peelingimizi yaptıktan sonra sırada cilt sıkılaştırıcı bir uygulamamız var onu yapıyoruz. Pratik cilt bakım önerilerine devam..


Cilt sıkılaştırıcı tarif için malzemeler  nar sulu maya maskesi
 nar sulu maya maskesi

- 1tatlı kaşığı yaş maya

- 1 çay kaşığı nar suyu

- 3 damla nar çekirdeği yağı


Uygulanışı ve hazırlanışı  Bu malzemeleri bir kabın içerisinde karıştırın. Ve peelingden hemen sonra hazırladığınız bu karışımı yüzünüze uygulayın. Göz altı ve dudak üzeri dahil tüm yüze uygulayabileceğiniz muhteşem bir cilt sıkılaştırıcı. Yüzünüz gerilmeye başladığında karışım biraz kuruduğunda yüzünüzü yıkayın. Yalnız burada bir hatırlatma yapalım yüzünüze bu karışımı uyguladığınızda mimik hareketleri yapmayın ve konuşmayın. Yüzünüzü yıkadığınızda botoks etkisini hemen fark edeceksiniz.


Suna Dumankaya Altın Maskesi Tarifi altın maske suna dumankaya
 altın maske suna dumankaya


 Bir çorba kaşığı kadar beyaz altın ve sarı altın tozu karışımına aldığı kadar su ilave edin. Maske kıvamı aldığında yüzünüze bu maskeyi uygulayın. Karışım su ile karışınca ortaya gerçek bir altın rengi çıkıyor. Yüzünüzde kalıp haline gelene kadar bekletin. Çekerek maskeyi sökün. Hepsi bu kadar alın size gençleştiren ve güzelleştiren muhteşem bir maske tarifi. Bu malzemeler Türkiye'de  kozmetik satıcılarından tedarik edebilirsiniz. 

  Sizde yorumlarınız ile yazımıza katkı sağlayabilir ve paylaşmak istediklerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Eğer en yeni ve en işe yarayan pratik cilt bakım önerileri yazılarımıza ulaşmak isterseniz mutlaka buraya tıklayınız.EmoticonEmoticon