Ameliyatsız yüz geren maske tarifi

AMELİYATSIZ DOĞAL YÜZ GEREN MASKE TARİFİ

 ameliyatsız yüz geren maske


  Güzelleşmek isteyen insanların çokça başvurduğu yollar arasında ilk sırayı estetik ameliyatlar yer alıyor. Fakat bu ameliyatlar çok yüklü miktarları ödemenize sebep olur. Hemde acılı işlemler ve bir takım sorunları beraberinde getiriyor. Şimdi sizlere ameliyatsız yüz geren maske paylaşlaşacağız. Bu maske hem doğal hemde evdeki malzemelerden kolaylıkla hazırlanabiliyor. Doğa bize bu konuda her şeyi sunuyor. Doğru yöntem ve malzemeler ile güzelleşmek mümkündür. Hemde doğal ve daha sağlıklıdır.


  Ameliyatsız yüz geren maske tarifi ve uygulanışı

 ameliyatsız yüz geren maske


  Bir adet haşlanmış patatesi bir kapta ezin. Bu maskeyi gün aşırı kullanırsanız cildiniz gençleşecek,gerilecek,toparlanacak ve sağlığına kavuşacak. Ezdiğimiz patatesin içine bir çay bardağı süzme yoğurdu ilave edin. Kıvamı krema şeklinde olana kadar bu iki malzemeyi iyice ezerek karıştırın. Bu maske her cilt tipine uygundur (yağlı,kuru,karma,hassas). 


  Maskenin etkili olması için cildinizi temizleyin

 ameliyatsız yüz geren maske


 Yüzümüzü yıkadıktan sonra cildinizi hafifçe kurulayın. Bu maskeyi yüzünüze sürün ve 15 dk bekletin. Yaşı genç olanlar (18 yaş üzeri) bu maskeyi haftada bir veya iki kez uygulayabilirler. Kırk yaş ve üzeri gün aşırı kullanabilir.  Bu ameliyatsız yüz geren maskenin inanılmaz şekilde cildinizi toparladığını göreceksiniz.


 ameliyatsız yüz geren maske


 Maskeyi uygularken göz altınıza çok fazla yaklaşmayın. Göz kenarlarındaki kırışıklıklara sürebilirsiniz. Göz altı hariç tüm yüze uygulayın. 15 dk bekledikten sonra yüzünüzü yıkayın. Bu maskeyi kullandıktan sonra buz dolabında iki hafta saklayabilirsiniz. Bu yönden de çok pratiktir. Buz dolabından çıkarıp tekrar kolaylıkla hazır bir şekilde kullanın. Böylelikle her gün maske hazırlamanıza gerek yoktur. ameliyatsız yüz geren maske


  Ameliyatsız yüz geren maske tarifi konulu yazımızın sonuna geldik. Sizde değerli yorumlarınızla yazımıza katkı sağlayabilirsiniz. Sizin için en iyi ve en pratik güzellik sırlarını paylaştığımız yazılarımıza buradan ulaşabilirsiniz.


EmoticonEmoticon