Canlı ve sağlıklı bir cilt için 6 ip ucu!


taze cilt
taze cilt


    Daha önce hiç olmadığı gibi pürüzsüz ve taze bir cilde sahip olmayı hayal ediyor musunuz? Cildiniz cansız ve yorgun mu görünüyor? Aşağıdaki 6 güzellik ipucunu uygula! Şimdi, cildinizi gerçek bir rutinle düzeltmenin zamanı geldi. Sebum ve cansızlığı gidermek için mükemmel cildi nasıl elde edeceğimizi keşfetmeyi hepimiz merak ediyoruz. Artık kirlilik yok, artık siyah nokta değil, sadece parlak bir cilt!
1. Basit ve kolay: Makyajınızı çıkarın!

 Kadınlar, “makyaj temizliği” olarak adlandırdığımız bu önemli adıma dikkat ediyor. Tabii ki, açık görünüyor, ama bir şekilde bir partiden sonra veya ofiste geç saatlerde kaldıktan sonra, aramızdakilerin makyajı kaldırmadan yattığını kabul etmek zorundayız. Hayal edin - dışarı çıktıktan sonra eve dönüyorsunuz,  yorgunsunuz ve orada sıcak, rahat yatağınıza bakıyorsunuz ve göz kapaklarınız daha ağır ve daha ağır hale geliyor… ŞİMDİ DURDURUN! Elbette, teniniz dışında kimse sizi yargılayamaz.
  Gece boyunca cildinizin derin bir nefes almasına izin verin ve uyurken kendini yenilesin. Mendil, yağ, süt, misel suyu, kremler… Dünyadaki tüm seçeneklere sahipsiniz, sadece yapın ve bu güzellik basamağını günün en mükemmel rahatlatıcı anı olarak kabul edin.

2. Cilt temizleme, daha iyi bir cilt başlangıcı

  Tembeller için bunu anlamak zor olabilir, ama başınızı dik tutun! İnsanlar cildinizi temizlemenin sadece yüzünüze su koymaktan ibaret olduğunu nasıl hayal edebilir? Yalan!
  Sabahları uyan ve ellerini yüzünü yıka. En sevdiğiniz temizlik ürününü uygulayın. Ölü deriyi ortadan kaldıracak ve gözenekleri rafine edeceksiniz. Wooow, kulağa hoş geliyor, değil mi? Ardından, akşamları tekrarlayın.
3. Nemlendir, Nemlendir ve Nemlendir!

  İçme suyu şarttır, değil mi? Aynı şey cildimiz için de geçerli. Nem eksikliği, kuru ve yeşilimsi bir cilt anlamına gelir. Bu kötü! Her gün hoş bir cilde sahip olmak için bu süper basit yöntemi deneyin.
Daha fazla tazelik için, nemlendiricinizi buzdolaba koyun ve hissi hissedin. Merhaba tatlım!

4. cilt peeling: ovalama zamanı

  Çoğu kişi için peeling önemli değildir. İmkansız! Mükemmel bir güzellik adımı olan bir cilt bakım rutine ihtiyacınız var.
  Haftada bir kez cildinizin uyarılması ve saflaştırılması gerekir.
  Bir peeling kullanmak kirleri ve ölü cilt hücrelerini ortadan kaldıracaktır. Sadece cildinizi yenileyin ve daha pürüzsüz görünecektir! Unutmayın: sonuçları iyileştirmek için dairesel hareketler.

5. Güzellik uykunuzu alın!

  Zzzzz, daha sağlıklı bir cilt için her gece yakala. Net ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız, iyi bir gece uykusu almak şarttır.
  En sağlıklı şekilde dinlenebilmek için telefonunuzu bir kenara koyun; Şimdi özçekimlerden vazgeç! Nefes verin, nefes verin, daha iyi bir yenilenme için koyunları saymaya başlayın.
6. Yüz egzersizi?

  Yüz spor salonu. Cildimizi toplamak için ne sağlıklı bir yol! Dikkat et, bu Hollywood olayı! Daha genç görünmek için artık ameliyat olmayacağız, ancak yüz kaslarımızı çalıştırmak için günde sadece 5-10 dakika.
  İhtiyaçlarınıza uygun birçok antrenman bulacaksınız. Merak? Kırışıklıkları azaltmak için aşağıdakini deneyelim: Duştan sonra bir ayna ile yüzleşin ve tüm yüz kaslarını en az 10 dakika boyunca hareket ettirmeye çalışın.

Ya sen? Taze bir cilt için bizimle paylaşmak için herhangi bir ipucunuz var mı? Bunları aşağıdaki yorumlara yazın!


EmoticonEmoticon